Zdrowie

Impreza w amerykańskimi stylu

Impreza w amerykańskimi stylu
Informacja prasowa 11 kwietnia 2018, Nowy Sącz Kto nie lubi dobrze zorganizowanego przyjęcia tematycznego niech pierwszy rzuci kamieniem! Imprezy w stylu lat 80-tych, hawajskie luau,

Informacja prasowa
11 kwietnia 2018, Nowy Sącz

Kto nie lubi dobrze zorganizowanego przyjęcia tematycznego niech pierwszy rzuci kamieniem! Imprezy w stylu lat 80-tych, hawajskie luau, meksykańska fiesta, czy impreza superbohaterów? Na każdej z nich można się świetnie bawić, ale ostatnio to Ameryka przyciąga najwięcej imprezowiczów i dyktuje trendy. Oryginalne gry, luźna atmosfera, kultura, jak i jedzenie mogą stworzyć idealny klimat wydarzenia i nie wymagają wielkiego nakładu pracy.
Ilość inspiracji do przebrań, zaczynając od aktorów i piosenkarzy, przez celebrytów, uczonych i postaci historyczne jest niewyczerpana, a każdy znajdzie przebranie dla siebie. Ta bogata, nowoczesna kultura jest wszechobecna i łatwo dostępna w codziennym życiu, to właśnie dlatego utożsamia się z nią coraz więcej osób. Ostatnio tematyka amerykańska podbija coraz więcej imprez, a zorganizowanie jej może być łatwe i przyjemne!
Ameryka na ostatnią chwilę
Niezmiernie ważnym aspektem każdego przyjęcia jest jedzenie. Niesmaczne zostanie na długo zapamiętane, a pyszne będzie przez znajomych wspominane przez lata. Na amerykańskiej imprezie nie może zabraknąć popcornu, frytek, nuggetsów, czy panierowanych piersi kurczaka, natomiast miłośnicy lżejszych potraw docenią możliwość skosztowania tortilli. Dobrze jest także zaopatrzyć się w napoje gazowane oraz czerwone kubki, kojarzące się wyłącznie z dobrą zabawą, a także dekoracje w białych, niebieskich i czerwonych barwach. Klimatu dodadzą girlandy, rozety, czy obrusy. Obecnie prawie wszyscy cierpią na brak czasu, a nawet najbardziej zawzięty imprezowy organizator może się nie wyrobić z przygotowaniem wielu potraw, warto wtedy zastanowić się nad zakupem dań gotowych. W sklepach dostępnych jest coraz więcej takich propozycji, a na amerykańską domówkę warto kupić nuggetsy, polędwiczki panierowane z kurczaka i tortillę amerykańską firmy Konspol. W ten sposób nie tylko goście będą zadowoleni, ale i organizator będziesz mieć siłę na dobrą zabawę.
Nie żałuj podłogi
Jedzenie i dekoracje to ponad połowa sukcesu, ale trzeba też podkręcić atmosferę, aby rozruszać towarzystwo. Warto wcześniej przygotować playlistę amerykańskich wykonawców, która zapewni świetną muzykę przez długi czas i nikt nie będzie co chwilę zmieniał piosenek. Każdy chyba zna imprezowe amerykańskie zabawy, ich główną zaletą jest to, że nie potrzeba do ich wielkiego przygotowania, ani wiele czasu, ani rekwizytów. Do zorganizwoania gry „zgadnij kim jesteś” wystarczy tylko kilka kartek, taśma klejąca i długopis. Twistera zaś znają wszyscy od podstawówki, ale to teraz będąc dorosłym widać prawdziwą trudność wykonania podyktowanych kolorami figur, a gra prawda lub wyzwanie jest w stanie rozruszać każde towarzystwo. Także dzięki kubkom i piłeczce pimpongowej poćwiczyć swoją celność, jak i umiejętność picia. Amerykańską domówkę można zorganizować w kilka godzin, wystarczy tylko chcieć!

A to już wiesz?  Świąteczne szaleństwa bezpieczne dla wątroby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy