Dynia Rośliny

Pestki dyni – Rozsmakuj się w jesieni!

Pestki dyni – Rozsmakuj się w jesieni!
Rozsmakuj się w jesieni! Często kojarzone z jesienią, stanowią pyszną i zdrową przekąskę oraz mogą pochwalić się wieloma zastosowaniami w codziennej kuchni. Dodaj do swojego

Rozsmakuj się w jesieni!

Często kojarzone z jesienią, stanowią pyszną i zdrową przekąskę oraz mogą pochwalić się wieloma zastosowaniami w codziennej kuchni. Dodaj do swojego menu chrupiące eko pestki dyni Helio Natura, bo czas… rozsmakować się w jesieni!

Nie masz pomysłu na jesienne danie? Jego komponowanie zacznij od… pestek dyni!

Rozgrzewająca zupa krem w duecie z pestkami dyni, pyszna sałatka posypana podprażonymi pestkami lub domowe wypieki ozdobione tymi cennymi darami natury…

Pestki dyni Helio Natura idealnie komponują się z różnymi… nie tylko jesiennymi potrawami! W dodatku, świetnie zadbają o nasze zdrowie – zwłaszcza o tej porze roku, bo jesień to sezon na dobre odżywianie, a pestki dyni są bardzo wartościowym elementem naszej diety!

Mają moc prozdrowotnych właściwości, bo zawierają mnóstwo cennych składników odżywczych, tj. magnez, potas, fosfor, miedź… Są też naturalnym źródłem cynku i żelaza, więc wzmocnią nasz układ odpornościowy, a dzięki zawartości białka – sprawdzą się również w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Pamiętaj też, że wybierając eko pestki dyni Helio Natura – zyskujesz najwyższej jakości produkt pochodzący z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego, który nie zawiera żadnych sztucznych dodatków i konserwantów!

Pestki dyni to naturalnie nie tylko wyśmienity dodatek do przeróżnych potraw, ale także zdrowa i pożywna eko przekąska, która doskonale sprawdza się w pracy, w trakcie nauki, na spotkaniach z przyjaciółmi lub po prostu… podczas jesiennych wieczorów spędzanych pod kocem z ulubioną książką! Zwłaszcza, że teraz możesz również zasmakować się… w pieczonych pestkach dyni z dodatkiem soli morskiej! To nowe, oryginalne połączenie Helio jest tak zaskakująco pyszne, iż będziesz miał ochotę chrupać więcej i więcej… Dlatego otwórz się na nowy smak, usiądź wygodnie w domowym zaciszu i rozsmakuj się w jesieni!

A to już wiesz?  Zamiast toniku - woda z szałwii i aloesu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy