Żywność

Sięgnij po naturalną słodycz

Sięgnij po naturalną słodycz
Informacja prasowa – Diamant Wrzesień 2019 Ta akcja przyciągnie cię jak… magnes! Sięgnij po naturalną słodycz Już teraz w limitowanych opakowaniach cukru trzcinowego Dry Demerara

Informacja prasowa – Diamant
Wrzesień 2019

Ta akcja przyciągnie cię jak… magnes!

Sięgnij po naturalną słodycz

Już teraz w limitowanych opakowaniach cukru trzcinowego Dry Demerara marki Diamant znajdziesz kreatywne i zachęcające do przyrządzania oryginalnych napojów magnesy na lodówkę. Herbata jaśminowa z pianką cytrynową, gorąca czekolada z musem malinowym, espresso z mascarpone i migdałami, a może smoothie ciasteczkowo-dyniowe? Sprawdź, który napój na jesienne dni będzie twoim ulubionym.

Nierafinowany, naturalny cukier trzcinowy Dry Demerara ma delikatny, trzcinowy posmaku, który idealnie podkreśli smak jesiennych i zimowych napojów. Melasa nadaje mu ładny, brązowy kolor i oryginalny, karmelowy aromat. Co więcej cukier marki Diamant nie zawiera sztucznych aromatów, słodzików czy konserwantów – to naturalnie słodki dodatek w kuchni.

Diamant zaprasza do przygotowania kreatywnych napojów z wykorzystaniem cukru trzcinowego Dry Demerara. Do promocyjnych opakowań dołączono kreatywne magnesy na lodówkę. Magnesy kierują na kanał YouTube – Diamantowa Kuchnia, na którym zobaczysz filmy przedstawiające jak krok po kroku przygotować nie tylko pyszne, ale też atrakcyjnie podane napoje.

Cukier Dry Demerara to nowoczesny i modny sposób na osłodzenie espresso, herbaty, smoothie czy gorącej czekolady. Zbierz kolekcję czterech magnesów i ciesz się ich wyjątkowym smakiem.

Cena: 500 g / 4,56 zł

A to już wiesz?  Orientalne kanapki, czyli hummus w doborowym towarzystwie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy