LIFESTYLE Zdrowie

Wygoda i komfort na co dzień – akcesoria od Netto dla seniorów

Wygoda i komfort na co dzień – akcesoria od Netto dla seniorów
Możliwość wyjścia na spacer czy na zakupy w ciepły, letni dzień to nie tyko przyjemność, ale też komfort – z pewnością przyzna to każdy senior. Aby było to możliwe, warto regularnie dbać o zdrowie oraz o zachowanie sprawności

Data publikacji: 2020-06-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wygoda i komfort na co dzień – akcesoria od Netto dla seniorów
Kategoria: Zdrowie, LIFESTYLE

Możliwość wyjścia na spacer czy na zakupy w ciepły, letni dzień to nie tyko przyjemność, ale też komfort – z pewnością przyzna to każdy senior. Aby było to możliwe, warto regularnie dbać o zdrowie oraz o zachowanie sprawności fizycznej.

Wygoda i komfort na co dzień – akcesoria od Netto dla seniorów Zdrowie, LIFESTYLE - Możliwość wyjścia na spacer czy na zakupy w ciepły, letni dzień to nie tyko przyjemność, ale też komfort – z pewnością przyzna to każdy senior. Aby było to możliwe, warto regularnie dbać o zdrowie oraz o zachowanie sprawności fizycznej.

Możliwość wyjścia na spacer czy na zakupy w ciepły, letni dzień to nie tyko przyjemność, ale też komfort – z pewnością przyzna to każdy senior. Aby było to możliwe, warto regularnie dbać o zdrowie oraz o zachowanie sprawności fizycznej. Akcesoria, które pomogą zapewnić wygodę funkcjonowania na co dzień osobom w starszym wieku, znalazły się w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Satysfakcjonujące i aktywne życie nie musi być osiągalne tylko dla młodych ludzi! Wygoda i brak ograniczeń podczas codziennych aktywności mogą być dostępne także dla seniorów. W tym celu warto mieć pod ręką kilka przydatnych akcesoriów, które nie tylko pomogą zatroszczyć się o zdrowie, ale też ułatwią i uprzyjemnią funkcjonowanie niejednej osobie w starszym wieku. Bogaty wybór dodatków i przyborów dla seniorów jest dostępny w nowej ofercie sklepów Netto.    

W trosce o zdrowie

Dobre samopoczucie ma wpływ na zadowolenie oraz chęć do działania. Z tego powodu, każdy senior powinien regularnie kontrolować i dbać o swoje zdrowie, by cieszyć się energią jak najdłużej. Przydatne będą ciśnieniomierz naramienny Verve (55 zł) oraz ciśnieniomierz nadgarstkowy Vigor (37 zł). Z pewnością sprawdzą się również wzmacniacz słuchu (39 zł), który wzmacnia dźwięk nawet o 130 decybeli, a także okulary korekcyjne (10 zł). W walce z bólem mięśni pomoże kołnierz masujący (99 zł) z dwiema głowicami masującymi, wyposażonymi w osiem punktów masujących i funkcją podgrzewania. Dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi sterowania z jego obsługą poradzi sobie każda osoba w starszym wieku. Do redukowania napięć oraz łagodzenia bólu i różnych dolegliwości przyda się mata do akupresury z poduszką (59 zł). Sprawdza się ona również idealnie przy masażu kręgów, a także poprawia krążenie krwi. Seniorzy z pewnością docenią też poduszkę profilowaną (65 zł), poduszkę korekcyjną pod głowę (36 zł), zagłówek korekcyjny (36 zł), wałek korekcyjny (36 zł) oraz okrągłą poduszkę przeciw odleżynom (29 zł) w zestawie z pompką. Fanom tradycyjnych metod leczenia przydadzą się zestaw do stawiania baniek (26 zł), a także kapcie do akupresury (19 zł). Regularne zażywanie leków ułatwi z kolei organizer na tabletki z gilotynką i podziałem na dni tygodnia (15 zł).

A to już wiesz?  „Herbapol-Lublin” S.A. uroczyście świętuje 70 urodziny w Lublinie!

Komfortowa codzienność

Chodzenie po domu lub spacery na świeżym powietrzu ułatwi laska teleskopowa (19 zł) z dziesięcioma ustawieniami regulacji długości lub laska składana (19 zł). Zakupy staną się łatwiejsze dzięki wózkowi zakupowemu (59 zł) o dużej pojemności, z wytrzymałym, stalowym stelażem oraz wygodnymi kółkami do prowadzenia po schodach. Do czytania codziennej prasy, ulubionych książek czy rozwiązywania krzyżówek sprawdzi się lupa z podświetleniem LED (19 zł). Z kolei prosty i poręczny telefon Comfort MM 426 (69 zł) z kolorowym wyświetlaczem, dużymi, podświetlanymi klawiszami oraz przyciskiem SOS będzie idealny dla seniora i pozwoli mu pozostać w kontakcie z najbliższymi w każdej sytuacji. 

Oferta ważna od 18 czerwca do wyczerpania zapasów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wygoda i komfort na co dzień – akcesoria od Netto dla seniorów Zdrowie, LIFESTYLE - Możliwość wyjścia na spacer czy na zakupy w ciepły, letni dzień to nie tyko przyjemność, ale też komfort – z pewnością przyzna to każdy senior. Aby było to możliwe, warto regularnie dbać o zdrowie oraz o zachowanie sprawności fizycznej.
Hashtagi: #Zdrowie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy